Kontakt

Jeżeli ktokolwiek z Was chciałby mnie o coś zapytać, poradzić się lub zwyczajnie pogadać, zapraszam na poniższy adres mailowy.

Z reguły odpowiedź nie zajmuje mi dużo czasu, ale mimo wszystko, bądź proszę wytrwały, jeżeli nie uda mi się odpowiedzieć w ciągu 1 dnia. Z góry dziękuję za wszystkie Wasze maile ;)

 

Adres to: kontakt@wytrwali.pl. 

 

Pozdrawiam,

1 Response

 1. Paweł pisze:

  Dzień dobry,

  reprezentuję firmę, która od lat tworzy profesjonalne strony internetowe. Odwiedziłem Państwa stronę wytrwali.pl i w związku z tym chciałbym zapytać czy są Państwa zainteresowani stworzeniem nowej strony www? W ciągu ostatnich lat bardzo mocno zmieniły się zasady wykonywania stron internetowych, dotyczące między innymi ich mobilności czy szybkości działania. Strony wykonujemy na bardzo atrakcyjnych warunkach, również finansowych.

  Jeżeli zgadzacie się Państwo na to abym szerzej przedstawił ofertę, to proszę o odpowiedź na niniejszego maila. Zachęcam do podania numeru telefonu na jaki mógłbym zadzwonić. To zdecydowanie ułatwi nam kontakt.

  Pozdrawiam serdecznie,
  Paweł Kłos
  tel.: 536–410-956
  kontakt@strony-www24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title="" rel=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>